61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Zestaw do via ferrat KIT FERRATA PLUS GALAXY SE roz. M-L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Zestaw do via ferrat Climbing Technology Kit Ferrata Plus Galaxy to komplet pozwalający na odpowiednie przygotowanie się do pokonywania via ferrat. Gotowe rozwiązane zawiera: kask, lonżę i uprząż, a wszystko spakowane do pokrowca transportowego.

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 799,00 zł

Przecena 719,10 zł

Climbing Technology

Opis produktu

Szczegóły

Kask Climbing Technology Galaxy zadba o ochronę głowy użytkownika przed uderzeniami oraz spadającymi kamieniami. Jest właściwie wentylowany, posiada szeroki zakres regulacji i zaczepy do mocowania czołówki.

Lonża Climbing Technology Top Shell Slider została opracowana tak, by zminimalizować siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Posiada również etykietę pozwalającą na bieżące kontrolowanie stanu lonży. Karabinki o dużym prześwicie i zamkach Catch-Free gwarantują szybkie i sprawne przepinanie się między kolejnymi odcinkami. Zostały wyposażone w powłokę ze stali nierdzewnej, zwiększającą ich żywotność.

Uprząż Climbing Technology Explorer jest wygodna i bezpieczna. Duże klamry ułatwiają jej zakładanie, zaprojektowana została z myślą o pokonywaniu via ferrat. Pętle udowe i pas biodrowy są szerokie dla zwiększonego komfortu, a łącznik umieszczono nieco wyżej od klasycznych uprzęży.

W skład zestawu wchodzą:

  • Kask Climbing Technology Galaxy;
  • Lonża Climbing Technology Top Shell Slider;
  • Uprząż Climbing Technology Explorer;
  • Pokrowiec transportowy.

Kask Climbing Technology Galaxy

Funkcjonalny kask wspinaczkowy w góry, skały i na via ferraty. Posiada lekką i wytrzymałą skorupę z materiału ABS oraz wyściółkę z polistyrenu. Wewnątrz znajduje się szybkoschnąca pianka, wyjątkowo łatwa w konserwacji.

Skorupa posiada szereg otworów wentylacyjnych dla odpowiedniego przepływu powietrza. Cztery elementy pozwolą zamocować czołówkę, a szeroki zakres regulacji pozwoli na użytkowanie go zarówno przez kobiety i mężczyzn jak i dzieci.

CE 
EN 12492
UIAA

Lonża Climbing Technology Top Shell Slider

Posiada absorber pozwalający na kontrolowanie stanu lonży przed każdym użytkowaniem. Ma on za zadanie możliwie ograniczać siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Karabinki o dużym prześwicie, ułatwiają wykonywanie przepinek. Zostały wyposażone w powłokę ze stali nierdzewnej, która wpływa na zwiększenie ich wytrzymałości.

Ramiona są odpowiednio elastyczne, by bez problemu wykonywać kolejne ruchy. Łącznik ramion z absorberem umieszczono centralnie, może on również służyć jako dodatkowy punkt wpięcia, gdy użytkownik potrzebuje chwili wytchnienia.

CE 0333
EN 958:2017

Lonża może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 kg (bez ekwipunku) do 120 kg (waga wraz z ekwipunkiem).

Uprząż Climbing Technology Explorer

Posiada szeroki i wyściełany pas i pętle udowe, co przekłada się na komfort użytkowania na via ferratach i w parkach linowych. Duże klamry Slide and Lock są łatwe w obsłudze i gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Uprząż zaprojektowano tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia błędu podczas jej zakładania i regulacji. Do jej podstawowych zalet należą komfort, niska waga i duży zakres regulacji.

CE 0333
EN 12277:2007-C
UIAA

Informacje dodatkowe

Gwarancja Climbing Technology

Gwarancja producenta.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Zestaw do via ferrat KIT FERRATA PLUS GALAXY SE roz. M-L

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html