61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Worek wodoodporny UL Drysacks 20L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Organizacja i ochrona. Lekki worek wodoodporny zaprojektowany aby ochronić sprzęt nawet przy dużej wilgotności. Drysack jest dostępny w rozmiarach od 3L do 30L oraz w wariantach kolorystynych przykuwających oko. Po wyjęciu z plecaka worek może samodzielnie stać.

90,00 zł
Osprey
Najpierw wybierz rozmiar

* Wymagane pola

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 0.05 kg

Maksymalne wymiary (cm): 42 (dł.) x 26 (szer.) x 16 (gł.)

Materiał: 40D Nylon Ripstop

Cechy:

  • w pełni wodoodporny materiał i szwy
  • w pełni wodoodporne zamknięcie typu roll-top
  • wysoka widoczność
  • prostokątny kształt dla wydajnego pakowania
  • grafika odblaskowa

Informacje dodatkowe

Gwarancja Osprey

Gwarancja OSPREY obejmuje wady materiałów oraz wykonania w czasie rozsądnego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania produktu.

Jeżeli wystąpią jakakolwiek wady spowodowane wadliwym materiałem lub wykonaniem podczas normalnego wykorzystania, w rozsądnym czasie użytkowania oraz zgodnym przeznaczeniem produktu, Osprey dokona naprawy lub wymiany produktu, bez żadnych opłat.

Jeśli zostanie stwierdzone uszkodzenie produktu wynikające z naturalnego (normalnego) zużycia, niewłaściwego używania, uszkodzenia mechanicznego lub przekroczenie uzasadnionych oczekiwań w czasie użytkowania produktu, usterki te nie będą objęte gwarancją, ale w miarę możliwości Osprey oferuje naprawę produktu w rozsądnej cenie.

Proszę pamiętać, aby produkt przed wysyłka dokładnie wyczyścić!Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Worek wodoodporny UL Drysacks 20L

Technologia i materiały

Rip-Stop

Rip-Stop - technika wzmacniania materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał typu Ripstop można łatwo rozpoznać, ze względu na wypukłą kratkę. Zapobiega rozdzieraniu się materiału.Nylon

Nylon – to handlowa nazwa poliamidów produkowanych przez firmę DuPont. Są to syntetyczne polimery zawierające grupę amidową służące m.in. do wytwarzania włókien syntetycznych o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się barwić. Stosowany przede wszystkim do produkcji dzianin, tkanin, lin i żyłek. Jest materiałem niezwykle lekkim, stosowanym w produktach, w których priorytetem jest waga.