61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Palniki, kartusze

Do różnych niezbędnych elementów wyposażenia podróżniczego z pewnością zaliczyć należy turystyczny palnik na kartusz gazowy. Jeśli chcą Państwo nabyć wysokiej jakości akcesoria tego typu, których zaletą jest również atrakcyjna cena, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotował nasz sklep internetowy TREKKER SPORT. Wyposażony w szczelny zawór produkt zawierający mieszankę gazów propan/butan umożliwia przygotowywanie gorących posiłków w warunkach polowych. Po zużyciu pojemnika, który zazwyczaj można wielokrotnie podłączać i rozłączać, wystarczy wymienić go na nowy.
Kupiony u nas palnik gazowy na kartusz ma stosunkowo niewielki rozmiar oraz ergonomiczny kształt. Dzięki temu bez trudu zmieści się nawet w małym plecaku albo torbie podróżnej. Produkt ten możesz zabrać ze sobą np. na długą pieszą wycieczkę albo rodzinny piknik.
Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy miłą i rzeczową obsługę oraz przystępne ceny. W asortymencie znajduje się również markowa, górska odzież turystyczna, a także bardziej wyspecjalizowany sprzęt biwakowy.

65 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

65 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3