61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Uprząż ANTHEA - GREEN/PINK

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wszechstronna uprząż wspinaczkowa przeznaczona dla kobiet. Specjalnie profilowane pasy zapewniają maksymalne dopasowanie do damskiej sylwetki oferując zwiększony komfort. 4 szybkie klamry do regulacji oraz mnóstwo szpejarek sprawiają, że można ją wykorzystywać niemal w każdej działalności wspinaczkowej.

Normalna cena: 229,00 zł

Przecena 206,10 zł

Climbing Technology

* Wymagane pola

Opis produktu

Szczegóły

Włoska firma Climbing Technology od wielu lat poszerza swoją wiedzę z zakresu sprzętu do wspinaczki, bazując na ogromnym doświadczeniu. Ich specjaliście sprawiają, że wspinanie staje się coraz bezpieczniejsze. Uprząż stanowi bardzo istotny element wyposażenie każdej osoby, która uprawia wspinaczkę, stąd też pomysł uprzęży przeznaczonej typowo dla kobiet, która dzięki niewielkim zmianom w zakresie wyprofilowania i możliwości regulacji psa biodrowego i pętli udowych zagwarantuje lepsze dopasowanie do damskiej sylwetki.

Model charakteryzuje się ergonomicznym pasem biodrowym oraz wyeliminowaniem punktów ucisku, co zapewnia doskonałe rozłożenie obciążenia i bardzo wysoki komfort użytkowania nawet w czasie długiego wiszenia w uprzęży. Przestrzenna siatka, którą zostało wyściełane wnętrze, zapewnia szybkie wysychanie. Daje to niezrównany komfort podczas długiego przebywania w uprzęży w czasie intensywnego wysiłku. Cztery klamry, wykonane z lekkich stopów, umożliwiają szybkie dopasowanie obwodów i zaadaptowanie uprzęży do różnych działań.

Model Climbing Technology Anthea wyposażono w cztery duże szpejarki pozwalające na lepszą alokację sprzętu i dodatkowe dwie mniejsze na akcesoria, ulokowane z tyłu. Dwa gniazda posłużą do montażu karabinków sprzętowych. Oprócz tego, dzięki niewielkiej pętelce z tyłu, mamy możliwość zamontowania woreczka z magnezją. Wszystkie te elementy wpływają na to, że model ten pozwoli zabrać ze sobą cały niezbędny szpej i akcesoria wspinaczkowe, oferując łatwy dostęp do potrzebnych w danej chwili rzeczy.

CT Anthea została opracowana z myślą o wspinaczce lodowej, wysokogórskiej i sportowej, jej zastosowanie jest więc wszechstronne i pozwala na szerokie spektrum działania.

  • Optymalnie dopasowana do damskiej sylwetki;
  • Ergonomiczny pas biodrowy;
  • Brak punktów ucisku;
  • Wnętrze wyściełane przestrzenną siateczką;
  • Regulacja za pomocą czterech klamer;
  • Cztery duże szpejarki;
  • Dwie małe szpejarki na akcesoria z tyłu;
  • Dwa gniazda do montażu karabinków sprzętowych;
  • Uchwyt na woreczek z magnezją;

CE 0333
EN 12277:2007 – C
UIAA

CE: 0333
EN: 12277:2007 - C
Klamry nogawek: Szybkie
Klamry pasa: Szybkie
Przesuwny pas: ---
Rozmiary: XS-S, M-L, L-XL
Szpejarki: 6
Typ: C
Uchwyt sprzętowy: ---
UIAA: V
Waga: ---
Wyściełane nogawki: V
Wyściełany pas: V

Informacje dodatkowe

Gwarancja Climbing Technology

Gwarancja producenta.Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Uprząż ANTHEA - GREEN/PINK

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html