61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Zamberlan

ZAMBERLAN powstała w 1929 roku, kiedy to Giuseppe Zamberlan, entuzjasta górskich wędrówek, otworzył swój warsztat szewski. Od samego początku jego głównym założeniem było tworzenie lepszych butów, które sprawdzą się w trudnych, górskich warunkach. Do rozwoju firmy przyczynił się też jego syn Emilio. To własnie on przekształcił fimę z lokalnego producenta obuwia w firmę poważaną w Europie i na świecie.

Zamberlan wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały i rozwiązanie. Do osiągnięć firmy zaliczyć można między innymi:

  • wprowadzenie lekkich, elastycznych i wytrzymałych podeszew polipropylenowych - MULTIFLEX i BIFLEX;
  • wdrożenie specjalnego sposobu garbowania skóry, który pozwalał na zachowanie naturalnych właściwości oddychających i wodoodpornych tego materiału - logo HYDROBLOC stało się synonimem najwyższej jakości skóry;
  • wprowadzenie (w 1986 roku!) na rynek pierwszego modelu buta górskiego dla kobiet;
  • wdrożenie, w kooperacji z Vibram'em, dwuwastwowej podeszwy BIMESOL – pozwoliło to osiągnąć niespotykaną dotąd absorbcję siły uderzenia podczas chodzenia.

Od 1990 roku znakiem rozpoznawczym firmy, a także jej głównym celem, stało się hasło: DISCOVER THE DIFERENCE. Poczucie tej różnicy – w jakości, wygodzie, trwałości – wyróżnia obuwie Zamberlan na rynku.
Od 1993 roku firma wykorzystuje membranę Gore-Tex w swoich produktach i obecnie jest jednym ze stosunkowo niewielu producentów nadal posiadających akredytację firmy Gore.
Dziś obuwie Zamberlan eksportowane jest do ponad 40 krajów na świecie (rynek eksportowy stanowi 90% sprzedaży firmy).

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista