61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Soto

Inżynierowie SOTO poświęcili swoje życie tworzeniu produktów, które osiągają maksymalny i trwały efekt w jak najkrótszym czasie. Można zaufać, że produkty SOTO będą działać w ekstremalnie niskich temperaturach i przy mroźnych wiatrach. Na wszystkich etapach produkcji SOTO dołożyło wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz standardy techniczne.

W pierwszych latach Hajime Yamamoto, założyciel firmy Shinfuji Burner, pracował jako producent palników w Japonii, gdzie zimą temperatury spadają do -40°F. W tamtym czasie, wstępne rozgrzanie palnika trwało od 2 do 3 minut. Zdając sobie sprawę z korzyści płynących ze skrócenia tego czasu oczekiwania, zebrał zespół najlepszych kreatywnych, inżynierskich i innowacyjnych umysłów, jakie mógł znaleźć, którzy podzielali jego determinację, aby stworzyć palnik, którego nagrzewanie trwa sekundy, a nie minuty.

SOTO zostało wprowadzone na rynek światowy w 2010 roku. Od tego czasu producent zdobył pięć cenionych nagród branżowych za swoje produkty. Dziesięciolecia doświadczeń, najwyższe standardy bezpieczeństwa i techniczne oraz nieustające kontrole stoją za każdym innowacyjnym urządzeniem palnym SOTO.

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista