61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Loksak

Firma LOKSAK, Inc. z miasta Naples, FL jest wynalazcą i producentem torebek ochronnych aLOKSAK i OPSAK oraz toreb SPLASHSAK. Produkty tej firmy są jedynymi szczelnymi i całkowicie wodoodpornymi a przy tym odpornymi na kurz i wilgoć torbami na rynku konsumenckim.

Od 1998 roku firma ta sprawowała kontrolę nad każdym aspektem rozwoju swoich produktów, marketingu i dystrybucji. Zyskała status skutecznej i elastycznej firmy o niezrównanych produktach i niezmiennym zaangażowaniu w obsługę klienta.

Zapalony nurek, założyciel firmy LOKSAK, Inc. od lat starał się stworzyć w 100% wodoodporną torbę. ALOKSAK jest wynikiem miesięcy poświęceń i badań.

Produkty LOKSAK były pierwotnie przeznaczone do ochrony zawartości przed wodą, ale szybko stało się jasne, że są w stanie zaoferować znacznie więcej. Torby ALOKSAK wkrótce zdobył sławę odpornych również na działanie kurzu, wilgoci i powietrza.

W 2006 r. wraz z rozwojem oferty produktowej, udało się stworzyć torebki magazynujące, które nie przepuszczają zapachów. Wprowadzono nowy produkt - torby trwałe OPSAK, które są idealne do przechowywania produktów w lodówkach a także na kempingach (zapachy żywności nie przyciągają dzikich zwierząt do obozowiska).

LOKSAK, Inc. sprzedaje swoje produkty na wielu różnych rynkach, nie tylko cywilnych ale równiez wojskowych, rządowych i organów ścigania na całym świecie.

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista