61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Lifeventure

To brytyjska firma produkująca szeroka gamę plecaków, toreb i akcesoriów, które czasem okazują się niezbędne w warunkach outdoor'owych. Do wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów przykładana jest taka sama uwaga i staranność co sprawia, że każdy z nich godny jest zaufania. Wybierane są tylko materiały i komponenty najwyższej jakości, a dodatkowo cały proces produkcyjny poddany jest ścisłej kontroli.
Aby zapewnić turyście maksimum przyjemności z podróżowania projektanci Lifeventure za cel postawili sobie tworzenie produktów na tyle lekkich, że ich przenoszenie nie powinno stanowić problemu, ale jednocześnie na tyle odpornych i mocnych aby sprostały wyzwaniom stawianym im podczas tychże podróży. Obecny poziom osiągnięto po długich latach testów i doświadczeń.
Poszczególne produkty zostały tak zaprojektowane, żeby jakość użytych materiałów najnowszej generacji i wykonanie nie pozostawiała niczego do życzenia, a jednocześnie ich design nie szokował nowoczesnością.
Możesz mieć pewność, że produkty Lifeventure zostały przetestowane przez szerokie grono profesjonalistów – podróżników, poszukiwaczy przygód, sportowców (od 2002 firma Lifeventure sponsorowała ponad 30 ekspedycji). Właśnie bliska współpraca projektantów z uczestnikami tych ekspedycji sprawiła, że jest to sprzęt, na którym można polegać!

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista