61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Javel

Produkty oznaczone marką Javel® to najwyższej jakości wyroby zapewniające profesjonalną higienę w placówkach medycznych, gastronomicznych, rolnictwie oraz na terenach dotkniętych powodzią lub innym kataklizmem.

Nasze produkty są wykorzystywane dla potrzeb międzynarodowej pomocy humanitarnej i rozwojowej - dezynfekcja wody pitnej stanowi jeden z najważniejszych problemów w obszarach kryzysu humanitarnego.

Produkty Javel® znane są nie tylko w Polsce. Były wykorzystane w ramach pomocy rządowej RP dla ofiar tsunami w Indonezji oraz przez wiele organizacji pozarządowych i charytatywnych niosących pomoc w różnych częściach świata. Tabletki Javel® są stosowane do dezynfekcji wody pitnej magazynowanej w zbiornikach na potrzeby ludności w Afryce, zapewniając odpowiedni standard epidemiologiczny wody spożywanej przez ludzi i zwierzęta hodowlane.

Oferowane przez nas wyroby, poddane licznym badaniom skuteczności, spełniają surowe wymagania nowoczesnych systemów jakości i rygorystyczne normy produktów biobójczych stosowanych do dezynfekcji w obszarze medycznym i do dezynfekcji wody pitnej. Wykazują działanie bakteriobójcze, sporobójcze, wirusobójcze oraz grzybobójcze i posiadają pozwolenia Ministra Zdrowia RP na ich stosowanie w tym zakresie.
Produkty Javel® zalecane są przez WHO do dezynfekcji wody pitnej w miejscach dotkniętych klęską żywiołową. Uzyskały pozytywne opinie instytutów wojskowych i są używane z powodzeniem do dezynfekcji wody pitnej w zbiornikach na okrętach Marynarki, statkach żeglugi pasażerskiej i łodziach turystycznych.

Javel® jest obecny w Polsce od 1991 roku. Naszym sukcesem jest przekonanie użytkowników, że dezynfekcja preparatami chlorowymi nie wiąże się z przykrą wonią - może nawet pachnieć. Jednocześnie wygodna i bezpieczna postać tabletek sprzyja dokładniejszemu dozowaniu produktów, chroniąc nasze środowisko naturalne.

Javel® jest znakiem towarowym chronionym prawnie w Urzędzie Patentowym RP i jest własnością firmy JAVEL POLSKA.

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista