61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Helinox

Od 2009 roku Helinox jest koreańską firmą, która stawia na design, skupiając się wyłącznie na zapewnieniu komfortu na zewnątrz, abyś mógł być w domu, gdziekolwiek jesteś.

Meble powinny być stworzone do podróżowania, więc zaprojektowane zostały tak, aby były przenośne, trwałe i piękne, a także wygodne. Oznacza to, że możesz się zrelaksować podczas wędrówki z plecakiem głęboko w lesie, siedząc na dachu w mieście, wylegując się na plaży, na kempingu samochodowym lub po prostu spędzając czas na podwórku. Tak lekkie i kompaktowe, że będziesz chciał zabrać swoje własne krzesło na każdą przygodę lub spotkanie.

Wprowadzając na rynek oryginalny model Chair One w 2012 roku, Helinox stworzył kategorię lekkich, przenośnych mebli. I to jest to, co tworzy do dziś: produkty, które wywodzą się z wiedzy o materiałach, konstrukcji nowej generacji i zaawansowanej produkcji. Każdy projekt odzwierciedla trwałość, pakowność, lekkość i nowoczesną estetykę.

Wykonane z opatentowanego przez firmę DAC stopu aluminium, produkty Helinox oferują maksymalną wytrzymałość przy minimalnej wadze. Piasty i elementy łączące, zaprojektowane na zamówienie, są formowane z nylonu o wysokiej wytrzymałości. Zapewnia to solidne i bezpieczne połączenie, gwarantujące komfort i łatwość montażu.

Najwyższej jakości tekstylia i tkaniny w połączeniu ze wzmocnionymi panelami i trwałymi szwami tworzą krzesła, łóżeczka, stoły i torby, które sprawdzają się przez wiele lat regularnego użytkowania.

Helinox tworzy produkty, które przewyższają oczekiwania co do jakości i trwałości. 5-letnia gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów i wykonania przez 5 lat od daty zakupu przez pierwotnego właściciela. Helinox bezpłatnie naprawi lub wymieni, według własnego uznania, wszelkie wady fabryczne tych produktów.

Kreatywność i design jest podstawą Helinox, firma jest oddana tworzeniu nowych projektów, które odzwierciedlają DNA tej marki, jednocześnie łatwo przechodząc pomiędzy i łącząc kultury - ulicy, mody, muzyki i outdooru. Nieustannie dąży do rozwoju i ewolucji estetyki swoich mebli. Forma jest charakterystyczna, a kolory i tkaniny są starannie dobrane i unikalnie zaprojektowane, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieła.

Produktów od 1 do 24 z 10280

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 429

Produktów od 1 do 24 z 10280

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 429