61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Extremities

Marka Extremities® powstała w latach 80. ubiegłego wieku, aby wypełnić lukę na rynku dedykowanych dodatków odzieżowych, które chroniły kończyny ciała w najgorszych możliwych warunkach. Początkowo wprowadzona na rynek pod nazwą Wild Country wyspecjalizowała się w zakresie ochrony głowy, rąk i stóp podczas wypraw górskich i biegunowych, a w 1991 r. została nazwana marką "Extremities®".

W ciągu ostatnich 30 lat marka ewoluowała, aby zapewnić szerszy wybór produktów, które są odpowiednie do uprawiania większej ilości aktywności na świeżym powietrzu. Dodatki odzieżowe Extremities® zostały poddane próbie przez odkrywców i rekordowych sportowców, którzy zabrali je na krańce ziemi i do najbardziej ekstremalnych miejsc na naszej planecie.

Marka koncentruje się wyłącznie na rękawicach, czapkach, skarpetkach i getrach. Firma szczyci się technicznym zrozumieniem tkanin i materiałów oraz tym, jak najlepiej funkcjonują one w dodatkach odzieżowych. Zaangażowanie na rzecz jakości produktów i usług, które firma opracowuje i świadczy, przejawia się w akredytacji ISO9001.

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista