61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Boreal - Buty trekkingowe

Pasja do innowacji technologicznych jest głęboko zakorzeniona w filozofii firmy Boreal i jest jej cechą charakterystyczną. Wprowadzanie innowacji nigdy nie jest łatwe i wymaga wielkiego zaangażowania i determinacji, a Boreal jest bardzo dumny z tego, że przyniósł wiele znaczących postępów w świecie obuwia outdoorowego.

BOREAL zawsze skupiał się na zdobywaniu doświadczenia z pierwszej ręki stąd od początku istnienia marki współpracuje z najlepszymi wspinaczami i alpinistami na świecie. 

Wszystkie modele obuwia BOREAL produkowane są nieprzerwanie przez cały rok. Oznacza to, że wszystkie modele i wszystkie rozmiary są stale dostępne. Takie podejście do produkcji pozwala również na ciągłe oferowanie wolniej sprzedających się, starszych, „klasycznych” modeli. Ponieważ nie jest konieczne wytwarzanie dużych partii obuwia w jednym czasie, możliwe jest zachowanie szerokiego wyboru różnych modeli dla tych, którzy ich potrzebują.

Ciągła produkcja wszystkich modeli oznacza, że produkty dostarczane do sklepu są bardzo nowe i „świeże”. W rzeczywistości większość butów wysyłanych z fabryki rzadko ma więcej niż trzy miesiące. Ma to szczególne znaczenie w przypadku butów wspinaczkowych, poniewa   ż guma utlenia się powoli na powierzchni i traci przyczepność.

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista