61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Neptis S.A.

Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem innowacyjnych rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracy pracowników mobilnych oraz twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik.

Działając od 2008 roku w segmencie B2B Neptis stał się rynkowym liderem w zakresie świadczenia usługi monitoringu pojazdów dla sektora MSP. Dostarcza zarówno rozwiązania terminalowe wykorzystujące technologię GPS/GPRS, jak i dedykowane aplikacje dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android.

Produkty i usługi Neptis skierowane dla segmentu B2C to głównie rozwiązania dostępne na platformy mobilne iOS, Android, Blackberry czy WP7/WP8. Aplikacje dostarczone przez Neptis zostały pobrane ponad 1.000.000 razy. Firma posiada również kompetencje w zakresie analizy trafficu, które wykorzystuje przy tworzeniu rozwiązań nawigacyjnych oraz prac kartograficznych.

Obecność firmy w segmencie B2C jest widoczna wśród kilkunastotysięcznej społeczności kierowców codziennie korzystających z unikalnego rozwiązania Yanosik.

Produkty w kategoriach

Chwilowy brak produktów do wyświetlenia.

Zapraszamy wkrótce.

Polecane