61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Kamik

Marka Kamik należy do Genfoot Inc. Została założona w 1898 roku w Quebecu, gdzie do tej pory istnieje fabryka. Firma posiada także swoje fabryki w USA oraz w Chinach. Produkuje wyłącznie obuwie, głównie zimowe. Firma Kamik jest obecnie dostępna w 45 krajach na całym świecie. Posiada ogromną sieć sprzedaży w USA i Kanadzie. Wejście Kamika na polski rynek wiąże się ze strategią firmy, polegającej na budowaniu silnej sieci dystrybucyjnej w Europie. Od kilku sezonów Kamik poszukuje odpowiednich parterów w Europie Środkowo-Wschodniej, którzy byliby w stanie realizować strategie firmy. Jednym z elementów umacniania się pozycji firmy Kamik w Europie był zakup części udziałów firmy Aku i wzajemne wsparcie sieci dystrybucyjnej.

Firma Kamik jest producentem obuwia zimowego od ponad 110 lat. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres: buty terenowe, obuwie miejskie, obuwie po nartach, obuwie myśliwskie, buty przemysłowe, kalosze oraz ogromną kolekcję dziecięcych śniegowców. Z tak szerokiego spektrum wyboru każdy na pewno znajdzie coś dla siebie - od profesjonalistów uprawiających różne aktywności zimowe aż po odbiorców, którzy chcą mieć eleganckie i ciepłe obuwie zimowe dla siebie i całej rodziny.

Oprócz własnych patentów, takich jak Zylex czy Zylextra, Kamik w swoim obuwiu używa najlepszych materiałów: skóry, naturalnego kauczuku, Thinsulate, OutDry i Polartec. Tak zaawansowane technologie umożliwiają produkowanie obuwia przystosowanego do temperatur nawet -74ºC.

Produkty w kategoriach

Chwilowy brak produktów do wyświetlenia.

Zapraszamy wkrótce.

Polecane