61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Gabel

Od początku istnienia w 1956 roku firmę Gabel wyróżnia wysoki stopień innowacji jej produktów, zarówno pod względem technologicznym, jak i wzorniczym.
Ciągłe poszukiwanie nowych technologii oraz możliwych do zastosowania trendów  pozwoliło firmie Gabel wejść na trudny i wymagający rynek międzynarodowy, na którym jak dotej pory radzi sobie znakomicie – obecnie firma Gabel dostępna jest w 36 krajach.
Gabel w ciągu ostatnich trzech lat poświęcił większość swoich środków na innowacyjny projekt STRIDE WALK-FitTM skupiający się na współpracy z ekspertami w dziedzinie medycyny sportowej oraz fitness, co skrzętnie wykorzystuje w oferowanej linii produktów przeznaczonych do nordic walkingu i jazdy na nartach.
Jakość i wzornictwo "Made in Italy" cenione na całym świecie sprawia, iż Gabel nieustannie usprawnia i rozszerza swoją ofertę, zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie.
Szanując środowisko naturalne oraz dążąc do życia w jego harmonii, Gabel łączy zaawansowaną technologię swoich produktów z działaniami na rzecz ochrony środowiska. Oprócz ponownego wykorzystaniu materiałów, usuwaniu odpadów, kontroli zanieczyszczenia środowiska oraz wpływu na nie, firma Gabel wykorzystuje energię słoneczną, przyczyniając się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla – głównego winowajcy globalnego ocieplenia i innych zanieczyszczeń. Ponadto sprzeciwia się wykorzystywania zasobów naturalnych pochodzących z najbiedniejszych krajów w przekonaniu, że podstawą wszelkiej działalności ludzkiej powinna być zawsze etyka zawodowa, nierozerwalnie związana z dokonywaniem odpowiedzialnych wyborów.
Produkty marki Gabel to między innymi kije nordic walking STRIDE LIGHT GABEL , kije trekkingowe MONT BLANC GABEL itp. Są  one wzorem najwyższej jakości, zaawansowania technologicznego oraz niebanalnego włoskiego wzornictwa. Wszystkie produkty testowane są zarówno w laboratorium jak i w praktyce, dzięki czemu użyte materiały jak i gotowy sprzęt jest nieszkodliwy dla środowiska i pozwala osiągnąć maksimum przyjemności z użytkowania.

Produkty w kategoriach

Polecane