61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Plecak miejski The North Face Vault Moab Khaki

Oceń ten produkt jako pierwszy

Plecak Vault firmy The North Face, został usprawniony z pomocą studentów, dzięki czemu ma dwa uchwyty, smuklejszy krój i można postawić go bez podparcia. System zawieszenia FlexVent™ zapewnia przewiewny panel w części lędźwiowej, wygodny siatkowy panel na plecach oraz elastyczne paski naramienne. W komorze głównej pomieszczą się wszystkie książki i segregatory potrzebne na uczelni, jest też osobna przegroda na laptopa. W przedniej zaś przegroda na tablet oraz schowek zapinany na suwak i miejsce na przybory piśmiennicze. Po bokach znajdują się dwie kieszenie z siatki, na butelki z wodą. Na tym modelu znajdują się strategicznie rozmieszczone elementy odblaskowe, które gwarantują widoczność 360°oraz pętla, do której można przymocować dodatkowe oświetlenie, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie poruszając się z plecakiem Vault na rowerze.

Normalna cena: 299,00 zł

Przecena 209,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.
The North Face

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 770 g

Pojemność: 26 L

Wymiary: 27,9 cm x 21,6 cm x 45,7 cm

Przegroda na laptop: 29,2 cm x 27,9 cm

Materiał (HB0, JK3, T89, TN1, ZU3): W 50% pochodzący z recyklingu poliester 600D z niefluorowanym, trwałym hydrofobowym wykończeniem (DWR bez PFC)

Materiał (T86, TM8): Poliester melanżowy 300D z niefluorowanym wykończeniem DWR

Materiał (krawędzie): Tkanina w 100% pochodząca z recyklingu

Właściwości:

  • plecak utrzymuje pozycję pionową, co ułatwia pakowanie i rozpakowywanie
  • wyściełana przegroda chroni laptopa przed wstrząsami i upadkami
  • duża główna komora pomieści wszystkie książki i segregatory potrzebne na uczelni
  • zewnętrzne rzędy przelotek
  • odblaskowa powłoka widoczna pod każdym kątem poprawia widoczność podczas dojazdów
  • dwie zewnętrzne kieszenie na butelki z wodą
  • pasek do zapinania na piersi
  • dostępna jest wersja dla kobiet

Informacje dodatkowe

Gwarancja The North Face

Firma The North Face udziela pierwszemu właścicielowi pełnej gwarancji na swoje produkty na wady materiałowe i fabryczne na okres dwóch lat. W przypadku zepsucia się produktu z powodu wady fabrycznej zostanie on naprawiony bezpłatnie lub wymieniony na nowy. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania. Zniszczenia nie objęte niniejszą gwarancją mogą zostać naprawione odpłatnie w punkcie serwisowym The North Face.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Plecak miejski The North Face Vault Moab Khaki

Technologia i materiały

FlexVent™

Pasy ramienne wykonane z pianki formowanej pod ciśnieniem. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że łagodnie układają się one na barkach, odciążając obojczyk oraz zmniejszając nacisk na krytyczne punkty obciążenia. Anatomicznie ukształtowane szelki skonstruowane zostały osobno z myślą o specyficznej budowie anatomicznej mężczyzn oraz kobiet.

 Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html