61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Plecak miejski męski The North Face Jester Moab Khaki

Oceń ten produkt jako pierwszy

Plecak Jester firmy The North Face, powstał z myślą o studentach. Jest bardzo pojemny i przestronny, a dzięki znajdujących się w nim kieszeniach i schowkach, z łatwością można odnaleźć w nim potrzebne w danej chwili rzeczy. W tym sezonie model został usprawniony - ma dwa uchwyty, smuklejszy krój i można postawić go bez podparcia. Jest w nim osobna przegroda na laptopa, dwie boczne kieszenie na napoje oraz przednia komora zapinana na suwak, z miejscem na przybory piśmiennicze. Jeśli przemieszczasz się na rowerze, z tym plecakiem możesz czuć się bezpiecznie, dzięki strategicznie rozmieszczonym elementom odblaskowym, które zapewniają widoczność 360° oraz pętli, na której możesz przymocować dodatkowe oświetlenie. Zewnętrzny system linek, umożliwia przymocowanie kasku, bądź kurtki. Model ten wyposażony jest w system zawieszenia FlexVent™ - przewiewny panel w części lędźwiowej, wygodny siatkowy panel na plecach oraz elastyczne pasy naramienne.

Normalna cena: 299,00 zł

Przecena 209,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.
The North Face

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 740 g

Pojemność: 27,5 litra

Przegroda na laptop: 32,4 cm x 27,9 cm

Wymiary: 27,9 cm x 21 cm x 46,1 cm

Materiał (HB0, JK3, T89, TN1, ZU3): W 50% pochodzący z recyklingu poliester 600D z niefluorowanym, trwałym hydrofobowym wykończeniem (DWR bez PFC)

Materiał (T86, TM8): Melanżowy poliester 300D z niefluorowanym, trwałym hydrofobowym wykończeniem DWR

Materiał (krawędzie): Tkanina w 100% pochodząca z recyklingu

Właściwości:

  • system zawieszenia FlexVent™
  • plecak utrzymuje pozycję pionową, co ułatwia pakowanie i rozpakowywanie
  • wyściełana przegroda chroni laptopa przed wstrząsami i upadkami
  • duża główna komora pomieści wszystkie książki i segregatory potrzebne na uczelni
  • 360 stopni widoczności dzięki odblaskowej powłoce
  • ulepszony zewnętrzny system elastycznych linek do mocowania dodatkowego sprzętu
  • pasek do zapinania na piersi
  • dwie zewnętrzne kieszenie na butelki z wodą

Informacje dodatkowe

Gwarancja The North Face

Firma The North Face udziela pierwszemu właścicielowi pełnej gwarancji na swoje produkty na wady materiałowe i fabryczne na okres dwóch lat. W przypadku zepsucia się produktu z powodu wady fabrycznej zostanie on naprawiony bezpłatnie lub wymieniony na nowy. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania. Zniszczenia nie objęte niniejszą gwarancją mogą zostać naprawione odpłatnie w punkcie serwisowym The North Face.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Plecak miejski męski The North Face Jester Moab Khaki

Technologia i materiały

FlexVent™

Pasy ramienne wykonane z pianki formowanej pod ciśnieniem. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że łagodnie układają się one na barkach, odciążając obojczyk oraz zmniejszając nacisk na krytyczne punkty obciążenia. Anatomicznie ukształtowane szelki skonstruowane zostały osobno z myślą o specyficznej budowie anatomicznej mężczyzn oraz kobiet.

 Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html