61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:00info@trekkersport.com.pl

Materac Coleman COMFORT BED COMPACT SINGLE

Oceń ten produkt jako pierwszy

Bardzo wygodny materac, idealny do rodzinnej turystyki, kempingu lub dłuższych pobytów w jednym miejscu. Wyposażony w zawory z systemem Airtight, który zapewnia doskonałą szczelność zapobiegając uciekaniu powietrza. Welurowe wykończenie oraz 24 pierścieniowe wzmocnienia dla większej sztywności i komfortu podczas snu. Praktycznym dodatkiem do pompowania i wypuszczania powietrza może być akumulatorowy kompresor Campingaz/Sevylor. Nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Normalna cena: 139,99 zł

Przecena 69,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.
Coleman

Opis produktu

Szczegóły

Rozmiar: 189 x 65 x 17 cm

Zawory: Airtight system z podwójną blokadą

Ilość pierścieni: 24

Materiał: heavy duty PVC

Waga: 1,4 kg

Informacje dodatkowe

Gwarancja Coleman

Firma Coleman udziela pierwszemu właścicielowi 3 letniej gwarancji na swoje namioty (na podstawie karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu – paragon, faktura). Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Materac Coleman COMFORT BED COMPACT SINGLE

Technologia i materiały

PVC

Ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników.