61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Kurtka puchowa męska Floda Mimic Parka Haglofs

Oceń ten produkt jako pierwszy

Zimne i trudne warunki wymagają świetnej parki, a ta ma wszystkie cechy, których potrzebujesz, aby pozostać ciepłym i chronionym w ciągu dnia. Powłoka wykonana jest z pochodzącego z recyklingu, lekkiego i odpornego na rozdarcia materiału Pertex Quantum® z impregnacją DWR, a ocieplenie stanowi Mimic GOLD - innowacyjny materiał imitujący puch, który jednak lepiej sprawdza się w warunkach wilgotnych. Nieco dłuższy krój, regulowany kaptur i zakończenia rękawów pomagają chronić przed żywiołami. Znajdziesz tu również strategicznie rozmieszczone kieszenie na zimne dłonie lub małe, niezbędne drobiazgi. Załóż ją i wyjdź za drzwi.

Normalna cena: 1 299,90 zł

Przecena 974,93 zł

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Haglofs

Opis produktu

Szczegóły

Materiał powłoki: Pertex Quantum®, 100% poliester z recyklingu, odporna na puch tkanina tafty z matową stroną wierzchnią, 72 g/m², zatwierdzona przez Bluesign®.

Izolacja: Mimic GOLD ze 100% poliestru pochodzącego z recyklingu, lekka i puszysta izolacja z włókien syntetycznych o właściwościach zbliżonych do puchu, zatwierdzona przez bluesign®. 

Waga: 1170g dla rozmiaru L

Waga wypełnienia: 400g dla rozmiaru L

Cechy:

  • powłoka wykonana z Pertex Quantum®, superlekkiego i odpornego na rozdarcia materiału powłoki pokrytego DWR bez fluorowęglowodorów.
  • izolacja z Mimic GOLD, unikalnego materiału syntetycznego, który zapewnia doskonałe ciepło i minimalną absorpcję wilgoci
  • regulowany i odpinany kaptur
  • dwie zapinane na zamek kieszenie na piersi i dwie kieszenie na dłonie
  • mankiety wykonane z materiału Polartec® Power Stretch® zapewniającego dodatkową wygodę
  • wewnętrzne ściągacze na końcach rękawów
  • wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i zatwierdzonych przez Bluesign®.

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kurtka puchowa męska Floda Mimic Parka Haglofs

Tabela rozmiarów

Haglöfs tabela rozmiarów męskich

Rozmiar XS (46) S (48) M (50) L (52) XL (54) XXL (56)
Klatka piersiowa 82 cm 90 cm 98 cm 106 cm 114 cm 122 cm
Talia 69 cm 77 cm 85 cm 93 cm 101 cm 109 cm
Biodra 84 cm 92 cm 100 cm 108 cm 116 cm 124 cm
Wewnętrzna dł. nogawki regular 80 cm 82 cm 84 cm 86 cm 88 cm 90 cm
Wewnętrzna dł. nogawki short 75 cm 77 cm 79 cm 81 cm 83 cm 85 cm
Wewnętrzna dł. nogawki long 85 cm 87 cm 89 cm 91 cm 93 cm 95 cmTechnologia i materiały

Bluesign® Approved

Środowisko naturalne, zdrowie i bezpieczeństwo - to nowe standardy udanego przemysłu tekstylnego.

Bluesign® to standard branżowy przyznawany zarówno firmom, zakładom produkcyjnym (fabrykom), jak i końcowym produktom. Certyfikat obejmuje produkcję tekstyliów (naturalnych i syntetycznych) oraz końcowych produktów odzieżowych. Powstał na podstawie projektu realizowanego przez producenta tkanin, firmę Schoeller Textil AG ze Szwajcarii. Organizację tworzy interdyscyplinarna rada doradcza, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu i handlu oraz organizacji konsumenckich i ekologicznych.

Bluesign® może zostać przyznany zarówno sprzedawcom detalicznym, producentom jak i dostawcom. Produkt końcowy może uzyskać certyfikat tylko wtedy, gdy wszystkie etapy produkcji odpowiadają standardom bluesign. Kontrole przeprowadza bluesign. Firmy muszą udowodnić prawdziwość informacji dotyczących ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich miejscach produkcji i u wszystkich dostawców. Informacje te są poddawane weryfikacji, m.in. poprzez kontrole na miejscu.Pertex® Quantum®

Pertex® Quantum® to lekki i mocny materiał, w którym udało się zredukować wagę nie tracąc wytrzymałości i odporności na przedarcie. Pozwala na utrzymanie wysokiego “loftu” wypełnienia, umożliwiając tym samym zachowanie optymalnej wartości termoizolacyjności. Materiał dodatkowo chroni przed wiatrem i posiada optymalny wskaźnik wytrzymałość/waga.Polartec® Power Stretch®

Materiały Polartec® Power Stretch® wprowadzają otulający i rozciągliwy w cztery strony stretch. Są bardzo dobrze oddychające. Utrzymują użytkownika w suchym stanie, gdy się poci i zapewniają ciepło przy zachowaniu niewielkiej wagi. Większość materiałów wykorzystujących tę technologię zachowuje charakterystyczną konstrukcję: wytrzymała powłoka zewnętrzna jest odporna na podmuchy wiatru i otarcia a miękka wewnętrzna warstwa odprowadza wilgoć z dala od skóry, utrzymując użytkownika w suchym stanie, zapewniając ciepło i komfort.

Polartec® Power Stretch®Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html