61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Kurtka puchowa damska RAB Valiance Jacket

Oceń ten produkt jako pierwszy

Najcieplejsza i najbardziej wodoodporna kurtka puchowa. Damska Valiance Parka jest dłuższą wersją jednej z najpopularniejszych kurtek puchowych marki RAB. Oferuje najlepszą ochronę w niskich temperaturach.


Lód, deszcz, deszcz i niepogoda - nie masz wpływu na pogodę. Jednak dzięki wytrzymałej, wodoodpornej kurtce z wodoodpornej tkaniny Pertex Shield® oraz technologii komór, które elmininują zimne punkty, w kurtce Valiance Parka możesz być pewna ochrony nawet pod najciemniejszym górskim niebem.


Wypełniona najwyższej jakości puchem hydrofobowym o mocy 800 fill power pochodzącym z etnicznych źródeł, kurtka ta jest idealna na zimną i zmienną pogodę. Wypełniony syntetyczną izolacją kaptur i daszek, zamki błyskawiczne YKK AquaGuard oraz regulowane mankiety i dół kurtki Valiance Parka to cechy, których potrzebujesz, aby stawić czoła zimie.

Normalna cena: 1 749,00 zł

Przecena 1 311,00 zł

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Rab

Opis produktu

Szczegóły

Materiał: Pertex® Shield

Waga: 615g

Wypełnienie: 800FP R.D.S Certyfikowany Puch z europejskich gęsi (180g/6.3oz w rozmiarze 12)


Cechy:

 • podszewka z nylonu Pertex® Quantum ripstop
 • wodoodporna tkanina zewnętrzna Pertex Shield® uszczelniona na szwach
 • hydrofobowy puch Rab® bez fluorowęglowodorów, opracowany we współpracy z Nikwax®
 • konstrukcja wąskich ścianek typu box-wall
 • Wypełniony syntetyczną izolacją kaptur Stratus™ z okablowanym daszkiem
 • przedni zamek błyskawiczny YKK® VISLON® AquaGuard® z izolowaną przegrodą z tyłu
 • 2 kieszenie na dłonie zapinane na zamek YKK® AquaGuard®
 • wewnętrzna kieszeń bezpieczeństwa zapinana na zamek
 • regulowane mankiety na rzepy
 • worek do spakowania kurtki
 • długość do połowy uda

Informacje dodatkowe

Gwarancja Rab

Produkty marki Rab® są projektowane i produkowane do użytku w najbardziej ekstremalnych środowiskach na świecie, więc jeśli produkt zawiedzie z powodu wad materiałowych lub wad wykonania, firma oferuje naprawę lub bezpłatną wymianę.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kurtka puchowa damska RAB Valiance Jacket

Tabela rozmiarów

RAB Tabela rozmiarów damskich

Rozmiar UK 8 (36) UK 10 (38) UK 12 (40) UK 14 (42) UK 16 (44)
Klatka piersiowa 84 cm/ 33 cali 89 cm/ 35 cali 94 cm/ 37 cali 99 cm/ 39 cali 104 cm/ 41 cali
Talia 66 cm/ 26 cali 69 cm/ 27 cali 74 cm/ 29 cali 79 cm/ 31 cali 84 cm/ 33 cali
Biodra 89 cm/ 35 cali 94 cm/ 37 cali 99 cm/ 39 cali 104 cm/ 41 cali 109 cm/ 43 cali
Długość rękawa 70 cm/ 27 cali 70 cm/ 27 cali 72 cm/ 28 cali 74 cm/ 29 cali 76 cm/ 30 cali


Technologia i materiały

RDS Responsible Down Standard

Pozyskiwanie puchu i pierza służącego do wypełnienia dóbr konsumpcyjnych odbywa się z globalnych łańcuchów produkcji i łańcuchów dostaw przetwórstwa. W rezultacie detaliści i konsumenci nie otrzymują wystarczającej informacji na temat pochodzenia produktów i o warunkach ich produkcji. Ostatnio pojawiły się obawy o dobrostan zwierząt w związku z hodowlą ptactwa wodnego oraz identyfikowalnością puchu i produktów z pierza. W celu zagwarantowania zgodności z prawdą oświadczeń znajdujących się na produkcie końcowym niezbędna jest możliwość identyfikowalności puchu od źródła pochodzenia do produktu gotowego.

Niezależne badanie, przeprowadzone przez strony trzecie, dotyczące wszystkich aspektów hodowli i chowu zwierząt oraz identyfikowalności puchu od źródła pochodzenia do produktu końcowego, dzięki któremu poprawia się dobrostan zwierząt oraz powstaje większe zaufanie detalistów i konsumentów wobec odpowiedzialnego pozyskiwania.

The North Face (TNF), duży producent odzieży sportowej, sprzętu i obuwia sportowego zainicjował opracowanie normy, która określa kompleksowe, odpowiedzialne rozwiązanie pozyskiwania i identyfikowalności puchu.

Aby to osiągnąć, TNF we współpracy z organizacją Control Union (CU) opracował szczegółową ocenę łańcucha dostaw w celu ustalenia, czy możliwe jest stworzenie takiej normy certyfikacyjnej. Ocena ta zaowocowała stworzeniem tzw. Normy w zakresie Odpowiedzialnego Pozyskiwania Puchu (RDS), która jest normą dotyczącą całego łańcucha dostaw puchu, „od pisklęcia do kurtki”. Control Union opracował normę we współpracy z organizacjami The North Face i Textile Exchange (TE) oraz stronami zainteresowanymi, członkami łańcucha dostaw, hodowcami i organizacjami ochrony zwierząt.

The North Face przekaże prawa własności normy – po tym jak zostanie ona ukończona – na rzecz Textile Exchange (TE). Zapewni to dla całej branży taki zasób, dzięki któremu możliwa będzie poprawa dobrostanu zwierząt oraz zwiększenie globalnej identyfikowalności puchu. Daje to gwarancję również ciągłej aktualizacji normy w przyszłości.Hydrofobowy puch

Puch należy do najcieplejszych, najlżejszych i najbardziej kompresyjnych materiałów izolacyjnych. Jedynym problemem jest to, że zbija się i całkowicie traci swoją wydajność termoizolacyjną po przemoczeniu. Dodatkowo potrzebuje dużo czasu, żeby wyschnąć. Przemoczona odzież, wypełniona standardowym puchem, traci większość swoich właściwości na długi czas w środowisku outdoorowym i wymaga skomplikowanego procesu suszeniam, by je przywrócić.

Puch zyskuje właściwości hydrofobowe na skutek impregnacji podczas mycia. Dzięki temu zapewnia niezawodność, komfort termiczny i swobodę podczas wszelkich aktywności fizycznych. Ponadto, odporny na wodę puch schnie szybciej i skuteczniej. Jest to właściwość trudna do osiągnięcia w przypadku normalnego puchu, który potrzebuje suszarki lub bardzo suchego i ciepłego powietrza.

Właściwości hydrofobowego puchu:

 • posiada ekskluzywną, odpychającą wilgoć, powłokę
 • pozostaje suchy 17 razy dłużej niż standardowy puch
 • zachowuje 100% zdolności do rozprężania w porównaniu do standardowego puchu
 • posiada certyfikat bluesign®
 • po kilku praniach pozostaje suchy 10 razy dłużej niż standardowy puch i zachowuje 100% zdolności do rozprężania w porównaniu do standardowego puchu

 Pertex® Quantum®

Pertex® Quantum® to lekki i mocny materiał, w którym udało się zredukować wagę nie tracąc wytrzymałości i odporności na przedarcie. Pozwala na utrzymanie wysokiego “loftu” wypełnienia, umożliwiając tym samym zachowanie optymalnej wartości termoizolacyjności. Materiał dodatkowo chroni przed wiatrem i posiada optymalny wskaźnik wytrzymałość/waga.Pertex® Shield

Pertex® Shield zapewnia wodoodporną ochronę, wysoką oddychalność przy niskiej wadze.

Zaprojektowane z myślą o intensywnych wędrówkach w górach, w których najważniejsza jest waga i oddychalność, tkaniny Pertex® Shield pozwalają na szybkie i wygodne poruszanie się.

Uniwersalne konstrukcje 2, 2,5 i 3-warstwowe łączą w sobie lekkie tkaniny wierzchnie z wodoodpornymi, wiatroszczelnymi i oddychającymi membranami. Wytrzymałe wykończenie hydrofobowe (DWR) zastosowane na tkaninie wierzchniej pozwala na odprowadzanie deszczu i śniegu, co pomaga w utrzymaniu oddychalności.

Cechy materiału:

 • Wodoszczelność i wiatroszczelność
 • Lekki, miękki i łatwy w pakowaniu
 • Oddychający


Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html