61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Czapka zimowa Viking Noma Red

Oceń ten produkt jako pierwszy

Zimowa czapka Noma o prostym fasonie i sportowym designie sprawia, że jest to czapka idealna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Czapka zostala wyposażona w polarową podrzewkę, która jest przyjemna dla skóry i nie powoduje podrażnień. Przy tworzeniu modelu Noma wykorzystano lekką membranę GORE-TEX Infinium z Windstopper, która zatrzymuje wiatr, jednocześnie pozwalając na uwolnienie cząsteczek pary wodnej.

Normalna cena: 79,99 zł

Przecena 71,99 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.
Viking

Opis produktu

Szczegóły

Materiał: 50% wełna merino, 50% poliakryl

Cechy:

  • membrana GORE-TEX INFINIUM z WINDSTOPPER®
  • polarowa podszewka
  • rozmiar uniwersalny

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Czapka zimowa Viking Noma Red

Technologia i materiały

GORE-TEX®

GORE-TEX® to znak handlowy zarejestrowany przez międzynarodową korporację W.L. Gore & Associates.  W 1969 Bob Gore wynalazł posiadającą mikro-pory membranę, o nadzwyczajnych właściwościach nieprzemakalnych i oddychających. Efektywność tej membrany bazuje na jej charakterystyce strukturalnej. Jest ona ekstremalnie porowata (1,4 miliarda mikroskopijnych porów na cm²), lecz każdy por jest do 20.000 razy mniejszy niż kropla wody, a przy tym około 7.000 razy większy niż wyparowująca molekuła wody, powstająca w trakcie perspiracji.  W rezultacie pot może swobodnie wyparowywać a deszcz czy wilgoć, panująca na zewnątrz, jest blokowana przez membranę i nie przedostaje się do środka. Membrana GORE-TEX® może być nałożona na różne materiały, w zależności od ich wykorzystania i może być używana jako wyściółka zapewniająca najbardziej ochronny mikroklimat dla twoich stóp.

GORE-TEX® jest materiałem odpornym na wodę, dzięki któremu zawsze będziesz suchy. Odporność na wiatr zapewni Tobie ciepło, a oddychające właściwości zapewnią komfort przez cały dzień.