61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Buty trekkingowe damskie Turcana Grey

Oceń ten produkt jako pierwszy

Turkana to lekki i wygodny but o kobiecym dopasowaniu i bardziej miękkim flexie. Dzięki połączeniu wysokiej jakości skóry i tekstyliów Turkana zapewnia wygodę i styl buta z materiału i łączy to z dodatkową wytrzymałością buta skórzanego. Turkana została zaprojektowana do ogólnego trekkingu i chodzenia po górach, a materiały najwyższej jakości gwarantują komfort i niezawodność.


Cholewka wykonana jest przede wszystkim z wysokiej jakości skóry dwojakiej, ze starannie rozmieszczonymi syntetycznymi panelami tekstylnymi zapewniającymi komfort oraz gumowego otoku zabezpieczającego palce. W rezultacie uzyskano doskonałą równowagę pomiędzy wygodą użytkowania, niską wagą, trwałością i dobrym wyglądem. Turkana jest wyposażona w ekskluzywną wodoodporną membranę Dry-Line™ z materiału Sympatex®, która zapewnia niezrównane wodoodporne, oddychające działanie i niezawodność we wszystkich warunkach pogodowych.


Ten model posiada podeszwę środkową o pełnej długości, co zapewnia doskonałe podparcie pod stopami i ochronę w trudnym terenie. Podeszwa Vibram™ Due Rocce oferuje doskonałą przyczepność na wielu różnych powierzchniach z dobrze rozstawionymi klockami bieżnika, które zapobiegają zapychaniu się w błocie oraz posiada specjalny element TPU pod piętą w celu dodatkowej kontroli skręcania. Turkana idealnie nadaje się do 2-3 sezonowych wędrówek poniżej linii śniegu.

Normalna cena: 749,00 zł

Przecena 599,20 zł

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Boreal

Opis produktu

Szczegóły

Waga (w gramach dla całej pary w rozmiarze 4 UK): 1105

Cholewka: 1,8mm skóra + Teramida SL i Lorica, gumowy otok na palcach

Wyściółka: technologia Sympatex® Moisture Tech dla absolutnej wodoodporności i oddychalności

Podeszwa wewnętrzna: Boreal PFX

Podeszwa zewnętrzna: Vibram Due Rocce. Gumowa podeszwa z pochłaniającym wstrząsy PU. Element TPU pod piętą dla wsparcia i stabilności.

 

Dane techniczne:

  • materiał cholewki - skóra oraz syntetyczny materiał
  • wyściółka Sympatex® Moisture Tech - wodoodporna i oddychająca

Informacje dodatkowe

Gwarancja Boreal

BOREAL udziela dwuletniej gwarancji na swoje obuwie.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Buty trekkingowe damskie Turcana Grey

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów obuwia BorealRaty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html