61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Biodrowa uprząż robocza ALP TEC 2 QR

Oceń ten produkt jako pierwszy

Niezawodna uprząż biodrowa zaprojektowana specjalnie z myślą o robotach na wysokości, która oferuje maksymalną ergonomię pracy i wygodę.

Normalna cena: 729,90 zł

Przecena 656,91 zł

* Wymagane pola

Climbing Technology

Opis produktu

Szczegóły

Uprząż Climbing Technology Alp Tec 2 QR to udana kontynuacja popularnego modelu do robót wysokościowych, wyposażona w łatwe w obsłudze klamry, które umożliwiają jej szybkie dopasowanie do użytkownika, a także pozwalają na błyskawiczne zakładanie i ściąganie uprzęży. Jest to wynikiem między innymi zastosowania w pasach udowych rozpinanych klamer Quick Release, które można sprawnie rozpiąć i zapiąć.

Model ten oferuje wygodę użytkowania dzięki zastosowaniu grubej wyściółki. Dzięki niej długie godziny spędzone na linie nie będę tak dokuczliwe. 3 punkt wpinania pozwalają na zajęcie optymalnej pozycji nawet w przypadku ciężko dostępnych miejsc.

Zastosowane w uprzęży usztywnione szpejarki zapewniają bardzo łatwy dostęp do najpotrzebniejszego sprzętu. Dzięki nim wszystkie niezbędne elementy ekwipunku są zawsze pod ręką.

Uprząż Climbing Technology Alp Tec 2 QR to model o wysokiej niezawodności i trwałości. Doskonale sprawdza się w czasie intensywnego wykorzystania przy pracach z dostępem linowym.

Model ten pozwala na zastosowanie szelek Climbing Technology Alp Top 2 w celu stworzenia pełnej uprzęży roboczej. Szelki są dostępne osobno.

CE: 1019
EN: 358:1999, 813:2008, 12277:2007
Klamry nogawek: Quick Release
Klamry pasa: Self-locking
Przesuwny pas: ---
Rozmiary: S-M, M-L, L-XL
Szpejarki: 2
Typ: C
Uchwyt sprzętowy: ---
UIAA: ---
Waga: ---
Wyściełane nogawki: V
Wyściełany pas: V

Informacje dodatkowe

Gwarancja Climbing Technology

Gwarancja producenta.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Biodrowa uprząż robocza ALP TEC 2 QR

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html