61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

The North Face

The North Face - producent odzieży trekkingowej i obuwia outdoorowego.

W San Francisco, w roku 1968, dwóch pasjonatów sportów wspinaczkowych – Dick „Hap” Klopp oraz Douglas Tompkins postanowili stworzyć dla wszystkich pasjonatów wspinaczki, sklep ze specjalistycznym sprzętem. Nazwali go „The North Face”. W dosłownym tłumaczeniu, nazwa ta oznacza „północną stronę”. Klopp i Tompkins wybrali ją ze względu na to, że północne stoki gór są o wiele bardziej zimne i oblodzone od południowych ścian, a przez to o wiele trudniejsze do wspinaczki. Logo The North Face, w którym zawarto element lekko przekrzywionego i poprzecinanego koła nawiązuje do skały Half Dome, znajdującej się w Parku Narodowym Yosemite, w Kaliforni.

Popularność marki rosła z roku na rok. Obecnie firma The North Face jest postrzegana jako niezawodny producent niezwykle wytrzymałych, cechujących się doskonałymi parametrami kurtek, bluz, spodni, a także innego rodzaju odzieży i obuwia dla najbardziej wymagających alpinistów, himalaistów, a także zwolenników amatorskich wypraw turystycznych.

Oferujemy kurtki i buty The North Face. Sklep TrekkerSport proponuje również szeroki wybór innego rodzaju odzieży tej znanej i cenionej marki.

Naszą stałą ofertę stanowią kurtki The North Face – zarówno damskie, jak i męskie. Polecamy także wysokiej jakości obuwie, w tym m.in. miejskie, wysokogórskie, przełajowe. Do nabycia także polary, czapki, bluzy, bielizna, rękawice, a także plecaki, śpiwory, namioty, torby i wiele innych przydatnych akcesoriów – portfele, paski, ochraniacze itd.

Marka The North Face jest postrzegana przez ludzi na całym świecie jako niezawodny producent doskonałej jakości odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów dla najbardziej wymagających osób. Cechami znamiennymi firmy The North Face są pionierskie rozwiązania oraz nowoczesne technologie.

Współpracuje ona z doświadczonymi alpinistami, snowboarderami, narciarzami, wspinaczami oraz innymi miłośnikami dalekich podróży po znanych i nieznanych zakątkach świata. Dzięki temu unikalnemu partnerstwu, firma ciągle udoskonala swoje produkty i poszerza horyzonty względem coraz to nowszych innowacji w dziedzinie wdrażanych technologii.

Odzież, obuwie, sprzęt i akcesoria The North Face są doskonałą propozycją nie tylko dla zawodowych miłośników wspinaczki, narciarstwa, snowboardu i alpinizmu, którzy uwielbiają ekstremalne wyzwania, ale także dla weekendowych sportowców. W szerokim asortymencie produktów The North Face, zarówno profesjonalista, jak i amator z pewnością odnajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Produkty w kategoriach

Polecane