61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30info@trekkersport.com.pl

Meindl

Producent doskonałej jakości obuwia dla najbardziej wymagających osób.

To niewiarygodne, ale firma Meindl produkuje śniegowce oraz buty zimowe już od trzystu lat. Stale dochowuje przy tym wierności tym samym zasadom: wysokiej jakości swoich produktów, ich długowieczności i bezpieczeństwu, a także wiarygodności. Meindl to jednak nie tylko tradycja, lecz również najbardziej zaawansowane technologie high-tech, które stale zapewniają tej firmie czołową lokatę na światowym rynku. Niezależnie, czy chodzi o buty Meindl trekkingowe, zimowe czy sportowe. Dobrym tego przykładem jest model Island – idealne połączenie tradycji i zaawansowania. Produkowany przez dwadzieścia lat, najlepiej sprzedający się standard, jest flagowym produktem tej firmy.

Oferujemy niezawodne, wygodne i wytrzymałe buty Meindl, które cieszą się popularnością wśród wielu osób na całym świecie.

Zimowe buty Meindl można spotkać w wielu zakątkach globu, sprzedają się one w setkach tysięcy egzemplarzy. Ponadto śniegowce damskie i męskie tej firmy otrzymały szereg wyróżnień i nagród za jakość i innowacje. Meindl jako jedna z pierwszych zastosowała membranę GORE-TEX®, zaś linia AIR REVOLUTION została odznaczona ISPO Outdoor Award w 2001 roku.